Wydawca treści

Bezpieczeństwo

ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI DOTYCZĄCYMI BEZPIECZEŃSTWA

Aktualizacja umowy

Informacja o sposobie aktualizacji Umowy o wykonywanie zleceń nabycia lub zbycia instrumentów finansowych oraz prowadzenie rachunków

Zasilenie rachunku

Uprzejmie informujemy, że w celu usprawnienia obsługi wpłat oraz przelewów dokonywanych na rachunki inwestycyjne ...

Promocje

Pakiet Prestige, Pakiet Student

ABC rynku

AKCJA Jest to udział w kapitale zakładowym spółki akcyjnej. Posiada ona wartość ...

Pożyteczne linki

Instytucje rynku kapitałowego ...

Edukacja

Poniższe materiały pochodzą ze strony Giełdy Papierów Wartościowych S. A. ...

System UTP

Nowe typy zleceń w UTP Nowy sposób obsługi zleceń typu PKC (Market Order) Zlecenie PKC jest zleceniem bez limitu ceny, realizowanym ...

Serwis informacyjny

Informacje ogólne nt. serwisu internetowego

 

Biuro Maklerskie Banku Millennium S.A. ma przyjemność zaproponować Państwu serwis internetowy, za pośrednictwem którego uzyskacie Państwo dostęp do szerokiego wachlarza informacji oraz usług świadczonych przez nasz Dom Maklerski. Dzięki posiadaniu systemu informatycznego wykorzystującego najnowsze, najlepsze i przede wszystkim sprawdzone technologie, kreatywności oraz doświadczeniu pracowników, współpracy z godnymi zaufania partnerami stworzyliśmy produkty, które pozwalają naszym Klientom efektywnie funkcjonować niezależnie od ich lokalizacji względem Biuro Maklerskie Banku Millennium S.A..

Serwis dla klientów umożliwia dostęp do:

 • opisu produktów oferowanych przez Biuro Maklerskie Banku Millennium S.A.,
 • Regulaminów, Tabeli Opłat i Prowizji, Komunikatów Biuro Maklerskie Banku Millennium S.A.,
 • rekomendacji analityków Biuro Maklerskie Banku Millennium S.A.,
 • przeglądanie wybranych kursów papierów wartościowych,
 • aktualnych informacji z aplikacji Skaner fundamentalny,
 • wartości indeksów FUTURES,
 • analizy technicznej spółek,
 • notowań giełdowych z 15 minutowym opóźnieniem,
 • wartości indeksów na giełdach światowych,
 • kursów walut światowych,

Serwis Biuro Maklerskie Banku Millennium S.A. pozwala na prowadzenie aktywnej działalności inwestycyjnej z wykorzystaniem sieci Internet. Klienci posiadający osobiste hasło /profil/ nadane przez Biuro Maklerskie Banku Millennium S.A., mają możliwość bezpośredniego dostępu do:

 • serwisu PAP,
 • bieżącego serwisu REUTERS INWESTOR /serwis płatny/,
 • aplikacji Skaner fundamentalny,
 • notowań giełdowych w czasie rzeczywistym


Od 1 maja 2020 r. Biuro Maklerskie nie będzie udostępniał na swojej stronie internetowej danych w starszej wersji serwisu informacyjnego, prezentowanej dotychczas z aktualną wersją, uruchomioną 19 lutego 2020 r. Loginy i hasła do nowej wersji serwisu informacyjnego pozostają takie same jak do poprzedniej wersji. Adres obecnego serwisu informacyjnego: http://www.millenniumbm.pl

Notowania w czasie rzeczywistym są udostępniane za pośrednictwem: oprogramowania firmy Statica, programu ePromak oraz w aplecie dostępnym w Serwisie dla klientów.
Notowania za pośrednictwem ePromaka i Serwisu dla klientów mogą być odbierane na komputerach. Notowania za pośrednictwem programów firmy Statica można odbierać na komputerach oraz na urządzeniach mało ekranowych (Palmtopy, telefony komórkowe).
 

Ponadto Klienci mają możliwość otrzymywania wybranych informacji, dotyczących rachunku papierów wartościowych, spółek giełdowych oraz rynku kapitałowego za pośrednictwem poczty e-mailowej i/lub SMS-ów.

Najważniejszymi zaletami inwestowania za pośrednictwem naszej strony internetowej są niskie koszty funkcjonowania, oszczędność czasu oraz bezpośredni dostęp do rachunku inwestycyjnego. Pragniemy również zapewnić, że w trosce o Państwa bezpieczeństwo wybraliśmy najwyższy obecnie dostępny poziom zabezpieczenia przekazywanych zleceń.
Klientom składającym zlecenia kupna/sprzedaży papierów wartościowych z wykorzystaniem sieci Internet proponujemy obniżone prowizje maklerskie, vide "Tabela Opłat i Prowizji za usługi świadczone z wykorzystaniem sieci Internet".

Nasi Klienci mają zapewniony nie tylko bezpośredni dostęp do notowań giełdowych on-line, wiadomości z serwisów informacyjnych on-line, wybranych informacji dotyczących rachunku inwestycyjnego oraz rynku kapitałowego, czy też dostęp do rachunków inwestycyjnych, ale również dogodny sposób zawierania umów i aneksów bez konieczności wychodzenia z domu.

Biuro Maklerskie Banku Millennium S.A. oferuje swoim Klientom dostęp do codziennych notowań oraz archiwum danych uaktualnienia profili funduszy inwestycyjnych oraz do otwartych funduszy emerytalnych szczegóły znajdują się na stronie szczegóły znajdują się na stronie. . Powyższy zakres produktów oferowanych za pośrednictwem serwisu Biuro Maklerskie Banku Millennium S.A. będzie sukcesywnie poszerzany o produkty oferowane przez nasz Dom Maklerski w formie tradycyjnej, jak również o nowe produkty wprowadzane do naszej oferty.

https://millenniumbm.pl

 

Organizacje